Een toonaangevend taalinstituut word je niet zomaar. Daar is ervaring voor nodig. STE Languages geeft al meer dan 25 jaar onderwijs in taal door middel van trainingen, cursussen, e-learning en workshops. Door deze jarenlange ervaring kun je vertrouwen op onze expertise.
Maatwerk voor iedere taalkwestie, dat is STE Languages ten voeten uit.
In de taaltraining Zakelijk Duits staan de meest belangrijke woorden, uitdrukkingen en telefoongesprekken centraal. De oefeningen bestaan uit dialogen, het maken van korte e-mails en het voeren van gesprekken met collega's en relaties. In deze training wordt ook stilgestaan bij de meest gemaakte fouten.
De training is geschikt voor iedereen die een A1 niveau heeft en werkzaam is in het MKB, bij internationale organisaties en/of zaken doet in het buitenland.
De trainingen worden bij STE Languages gegeven. STE Languages beschikt op de locatie in Eindhoven over 16 goed ingerichte leslokalen. Lessen zijn face to face. Boeken en cursusmaterialen worden voor de eerste les verstrekt. Om het startniveau en de persoonlijke leerdoelen van de cursisten te bepalen, start iedere taaltraining bij STE Languages met een individuele intake. Het betreft hier een groepstraining.
Het betreft een taalvaardigheidstraining Zakelijk Duits van 16 uur.
De kosten voor de taaltraining zijn € 625= excl. btw. In deze prijs is het intake gesprek inbegrepen. Boeken en cursusmaterialen zijn niet inbegrepen.
Na afloop ontvang je een certificaat.
Volg ons op LinkedIn