Een toonaangevend taalinstituut word je niet zomaar. Daar is ervaring voor nodig. STE Languages geeft al meer dan 25 jaar onderwijs in taal door middel van trainingen, cursussen, e-learning en workshops. Door deze jarenlange ervaring kun je vertrouwen op onze expertise. Bij STE Languages werken wij bij voorkeur met trajecten van 30 uur en daar hebben wij onze niveau-indeling op aangepast.
Maatwerk voor iedere taalkwestie, dat is STE Languages ten voeten uit.
Wil je een commucatie naar een hoger niveau tillen? Met onze Business English training (B1-B2) vergroot je niet alleen je woordenschat, maar ook je zelfvertrouwen en slagkracht in elke zakelijke situatie of het nu gaat om internationale projecten, vlotte samenwerking in diverse teams of met overtuiging presenteren - wij zorgen dat jij je in het engels helder, professioneel én met flair kunt uitdrukken. Tijdens deze praktijkgerichte training werk je met realistische werksituatie: van vergaderingen en presnetaites tot e-mails en zakelijke gesprekken. Je leert precies de taalvaardigheden die je direct kunt toepassen in je werk.
Waarom kiezen voor deze training
Interactieve en dynaische lessen met échte zakelijke senario's.
Kleine groepen maximale persoonlijke aandacht en gerichte feedback.
Docenten met jarenlange ervaring in zakelijk Engels.
Hoogwaardig cursusmateriaal van Cambridge en Pearson
Maak van jouw Engels een krachtig visitekaartje ervaar hoe leuk leren kan zijn.
De trainingen worden bij STE Languages gegeven. STE Languages beschikt op de locatie in Eindhoven over 16 goed ingerichte leslokalen. Lessen zijn face to face of online. Bij onvoorziene omstandigheden kan bij een face to face les worden uitgeweken naar de Online Classroom. Boeken en cursusmaterialen worden voor de eerste les verstrekt. De cursist moet rekening houden met 2-4 uur huiswerk per les. Om het startniveau en de persoonlijke leerdoelen van de cursisten te bepalen, start iedere taaltraining bij STE Languages met een individuele intake. Het betreft hier een groepstraining.
Het betreft een taaltraining Busines Engels (B1-B2) van 16 uur. Duur 8 weken van 2 uur per week.
De kosten voor de taaltraining zijn €645,- excl. btw. In deze prijs is het intake gesprek inbegrepen. De kosten voor boeken en cursusmateriaal zijn niet inbegrepen.
Na afloop ontvang je een certificaat.